Služby

Naše firma neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadované služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

      Tapetování

Využijte našich vyškolených odborníků na tapetování. Zaručujeme kvalitu jejich odvedené práce! Nabízíme kompletní tapetářské služby jako odstranění starých tapet a úprava povrchu, aplikaci všech druhů tapet včetně obrazových a omyvatelných a aplikaci ozdobných bordur. Tapety u nás zažívají obrovský boom a jedná s o poměrně levnou variantu úpravy interiéru

     

     

 

      Malířství

Nabízíme odborné provedení malování všeho druhu i pro náročného zákazníka. Provádíme oškrábání starých nátěrů, stěrkování, broušení. Malování provedeme včetně kvalitní přípravy povrchu zdí a stropů, stržení starých tapet, oškrábání staré malby, vyrovnání nerovností zdí, štukování a stěrkování zdí a stropů.